La San Marco New 105 MULTIBOILER ACT -2GR, 3GR

Cena na vyžiadanie

Dostupnosť: Nie je skladom

 

Nový 105 MULTIBOILER ACT je vybavený dotykovým panelom s grafickým ikonovým displejom, ktorý umožňuje rovnaký druh okamžitého prístupu ako všetky smartphony k všetkým funkciám dostupným v ponuke. Teploty skupín na výdaj kávy, ktoré sú vždy na obrazovke, je možné nastaviť osobitne s možnosťou konfigurácie osobného extrakčného profilu pre každú jednotlivú dávku a kontroly, či sa počas prevádzky udržuje najlepšia teplota.
Veľká pozornosť sa venovala aj ergonómii, a to vďaka voľbe troch rôznych výšok a možnosti úpravy


 

 

SISTEMA ACT (Advanced Concepts in Technology)
Analogový tlakomer ovládajúci čerpadlo a kotol určený na výrobu pary a horúcej vody nahrádza elektronický systém merania tlaku. Toto riešenie znamená, že nielen mlieko sa dá dokonale napeniť, ale teplota každej jednotlivej extrakčnej skupiny zostáva stabilná a poskytuje vodu na konštantnú teplotu na prípravu čaju.
Aby bola zaručená najlepšia možná energetická účinnosť, je možné stroj uviesť do pohotovostného režimu a znovu ho aktivovať jednoduchým stlačením tlačidla „rýchle zahriatie“.

 

 

DIAĽKOVÉ OVLÁDANIE PROSTREDNÍCTVOM APLIKÁCIE CEZ E-MAIL A BLUETOOTH
NOVÝ model 105 Multiboiler ACT má vyhradenú aplikáciu APP na vzdialenú správu stroja okamžitým, jednoduchým a intuitívnym spôsobom. Prostredníctvom aplikácie môžu používatelia, ktorí majú pridelené používateľské meno a heslo, nielen konfigurovať, spravovať a ovládať stroj sami prostredníctvom rozhrania Bluetooth, ale aj monitorovať a optimalizovať jeho činnosť a účinnosť pomocou analýzy zaznamenaných prevádzkových a štatistických údajov. k dispozícii aj na veľké vzdialenosti oprávnenými príjemcami prostredníctvom e-mailu.

 


TEPLOTNÝ PROFIL PRE VÝDEJ JEDNOTNÝCH DÁVOK
Pre každú jednotlivú dávku je možné nastaviť teplotnú krivku zo štyroch možných profilov s rozsahom +/- 2,5 ° C. Teplota nastavená na skupine dávkovačov je len začiatočným bodom pre dosiahnutie najlepšej extrakcie vďaka štyrom dostupným profilom, a to aj pre najjemnejšie chuťové bunky a sofistikované zmesi.

Krivka konštantnej TEPLOTY
Klesajúca krivka TEMPERATURE
Zníženie / zvýšenie krivky TEPLOTY
Zvyšovanie / znižovanie krivky TEMPERATURE

Každá krivka umožňuje baristovi prispôsobiť individuálnu dávku jednotlivej skupiny a získať najlepšiu extrakciu pre množstvo kvalít a rôznych chutí, ktoré je možné z kávy získať.
Akonáhle je požadovaná krivka nakonfigurovaná pre dávku, môžete skontrolovať, či teplota extrakcie sleduje vybranú krivku počas výdaja kávy a či je správne vydané množstvo: všetko v reálnom čase bez toho, aby ste museli čakať, kým na konci procesu.
Príprava kávy pomocou NOVÉHO 105 MULTIBOILER ACT predstavuje výmenu medzi baristom a strojom v reálnom čase na mieste: nový koncept interakcie človek - stroj.

TRI VÝŠKY PRACOVNÉHO POVRCHU

Nový 105 Multiboiler Act je k dispozícii s 3 rôznymi výškami pracovnej plochy (štandardná, stredná a vysoká). Miznúce podnosy vo vysokej verzii umožňujú použitie kávovaru aj pri tradičných šálkach na espresso.

 

 

Podobné produkty