La San Marco Myčka riadu 64

Cena na vyžiadanie

Dostupnosť: Nie je skladom

Masívne a elegantné umývačky riadu s predným plnením boli navrhnuté tak, aby vyhovovali všetkým potrebám umývania a zároveň zabezpečili vysoký výkon a dlhú životnosť. Sú vyrobené výlučne z nehrdzavejúcej ocele a vybavené čiastočne dvojplášťovou karosériou, ktorá zaručuje zníženie tepelných strát o 20%.

Modely sú k dispozícii s pevným štvorcovým košom (F) alebo pevným okrúhlym košom (FR) a na želanie so zabudovanou čističkou (FD a FRD).

Kompletne vylisovaná nádrž a umývacia komora sú vybavené zaoblenými rohmi, ktoré zabraňujú tvorbe nečistôt a uľahčujú čistenie na konci dňa. Samočistiaca nádrž automaticky odvádza zvyšky smerom k odtoku, čím zaručuje vynikajúci výsledok umývania.

Umývací a oplachovací systém sa vykonáva pomocou rotačných ramien, horných aj dolných, zabudovaných v trubici z nehrdzavejúcej ocele. Sú navrhnuté a vyrobené tak, aby boli úplne odnímateľné, aby sa uľahčilo čistenie a v dôsledku toho sa zachovala ich životnosť.

Jednoduchá údržba, riadiace systémy, ako sú bezpečnostné mikro dvere a bezpečnostné termostaty, dotvárajú hlavné rysy linky.

 


Podobné produkty